VBIOS wiki:Портал сообщества

Материал из VBIOS wiki

Перейти к: навигация, поиск

Суспiльство

Суспільство – перша Українська браузерна стратегія. В цій грі Ви маєте змогу заснувати свою державу, з своєю економікою та політичним устроєм, бути дипломатом та головнокомандувачем армії. Гра не потребує скачування та установки на Ваш комп’ютер, Вам тільки необхідно пройти реєстрацію і одразу перейти до побудови свого суспільства!


Споруди:

    Міський центр: Дозволяє наймати робітників. Робітники - основа суспільства. Вони добувають ресурси, будують і покращують споруди, а також стають військовими. Кожний наступний рівень міського центру зменшує час найму робітників.

Дім лісорубів: Забезпечує місто деревом. Кожний наступний рівень будівлі дозволяє працювати одночасно більшій кількості лісорубів. Лісорубами є звичайні робітники, що наймаються у міському центрі.


Дім мисливців: Забезпечує місто їжею. Кожний наступний рівень будівлі дозволяє працювати одночасно більшій кількості мисливців. Мисливцями є звичайні робітники, що наймаються у міському центрі.


Дім каменярів: Забезпечує місто камінням. Кожний наступний рівень будівлі дозволяє працювати одночасно більшій кількості каменярів. Каменярами є звичайні робітники, що наймаються у міському центрі.


Рудна шахта: Забезпечує місто металом. Кожний наступний рівень будівлі дозволяє працювати одночасно більшій кількості шахтарів. Шахтарями є звичайні робітники, що наймаються у міському центрі.


Склад: На складі зберігаються ресурси. Кожний наступний рівень складу дає можливість мати в місті більше ресурсів. Робітники не добувають нових ресурсів якщо на складі немає місця.


Схованка: Ворог не забере ресурсів, які знаходяться у схованці. Загальна кількість можливих ресурсів у місті це сума ресурсів у схованці та на складі. Робітники в першу чергу наповнюють схованку, а коли схованка повна - склад.


    Міська стіна: Оборонна споруда. Дає місту бонус до захисту атаки. Вищий рівень стіни надає місту більше переваг при захисті від ворогів. З 20го рівня стіна стає кам'яною і до бонусу захисту додається також бонус атаки.


Житло: Тут живуть та відпочивають робітники. Вищий рівень будівлі - більше житлових місць, а отже збільшується максимальне число робітників, яких можна мати у місті.


Казарма: Казарма дає можливість наймати війська. Війська необхідні для оборони міст, а також для участі у військових операціях. Характеристики бойових одиниць можна покращувати в тренувальному таборі.


Ринок: Маючи ринок, можна обмінюватись ресурсами з сусідами. Крім того, на ринку наймаються каравани. З їх допомогою можна транспортувати ресурси між містами.


    Оглядова вежа: Вартовий, що чергує на оглядовій вежі, сповістить Вас про війська що наближаються з метою нападу. З кожним наступним рівнем будівлі вартовий зауважує війська швидше, даючи Вам можливість підготуватися до захисту міста.


Університет: В університеті найкращі вчені працюють над покращенням життя у Вашому суспільстві. Така споруда будується лише одна на всю імперію, тільки в першому місті. Проведені покращення впливають на усі Ваші міста! Перевіряйте університет на наявність нових досліджень, адже вони з'являтимуться з розвитком Вашого суспільства. Якщо біля назви дослідження вказано його рівень, це свідчить про те що таке дослідження є багаторазовим.


Дипломатичний центр: З побудови дипломатичного центру розпочинається Ваше політичне життя. Ви матимете можливість створити свою, нову державу або вступити до існуючої. Таким чином Ви отримаєте підтримку своїх співвітчизників та багато нових можливостей.


Кузня: Після побудови кузні у Вас буде можливість виготовляти мечі. Маючи таку зброю, воїни в казармі зможуть ставати мечниками, які значно переважають воїнів зі списом на полі бою. Кузня доступна починаючи з третього міста.

Майстерня луків: Побудувавши таку майстерню, Ваші робітники отримають можливість виготовляти луки. При наявності луків в казармі можна буде навчати першокласних лучників. Перевага цього типу військ у тому, що вони вступають в бій раніше, ніж військові одиниці ближнього бою. Майстерня луків доступна починаючи з третього міста.


    Бойові одиниці
    Воїни зі списом: 
    - найпростіша бойова одиниця;
    - низька вартість;
    - в бою завжди гинуть першими, оскільки розташовуються на передньому фланзі;
    - можуть стати мечниками або лучниками після спеціальної перепідготовки.
    Мечники:
    - сильний, добре підготований воїн;
    - високий показник захисту;
    - в бою займають позицію позаду воїнів зі списом
    - Мечники стануть доступними для найму починаючи з 10го рівня казарми
    Лучники:
    - елітні бойові одиниці;
    - вимогливі до харчування;
    - атакують першими, гинуть останніми
    - в першому раунді атакують виключно лучники, якщо вони є на полі бою.
    - Лучники стануть доступними для найму починаючи з 20го рівня казарми.
Личные инструменты